Wodanseck 45+1

Wodanseck 45+1

Uitslagen

23 okt Jonge Kracht 45+2 - Blauw Wit 45+1 10 - 5
23 okt Kesteren 45+1 - VDZ 45+1 2 - 2
23 okt Oranje Blauw 45+1 - Lunteren 45+1 7 - 4
23 okt Redichem 45+1 - ESA 45+1 1 - 4
23 okt Wodanseck 45+1 - Groen Wit '62 45+2 4 - 1

Stand

Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Groen Wit '62 45+1 3 3 0 0 9 14 3 0
2 EMM 45+1 3 3 0 0 9 19 9 0
3 Wodanseck 45+1 4 3 0 1 9 25 9 0
4 VDZ 45+1 3 2 1 0 7 20 2 0
5 Kesteren 45+1 3 2 1 0 7 8 4 0
6 Jonge Kracht 45+1 2 2 0 0 6 13 4 0
7 Groen Wit '62 45+2 3 2 0 1 6 12 5 0
8 Jonge Kracht 45+2 4 2 0 2 6 23 19 0
9 Oranje Blauw 45+1 4 1 1 2 4 10 12 0
10 ESA 45+1 4 1 1 2 4 7 12 0
11 Excelsior Z. 45+1 2 1 0 1 3 6 8 0
12 Blauw Wit 45+1 3 1 0 2 3 9 18 0
13 ONA '53 45+1 2 0 0 2 0 4 17 0
14 Eendracht Arnhem 45+1 3 0 0 3 0 4 15 0
15 Lunteren 45+1 3 0 0 3 0 6 22 0
16 Redichem 45+1 4 0 0 4 0 4 25 0

G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering

Programma

Datum Tijd Wedstrijd
30 okt 13:45 Blauw Wit 45+1 - Redichem 45+1
30 okt 13:45 VDZ 45+1 - Oranje Blauw 45+1
30 okt 14:00 Lunteren 45+1 - Jonge Kracht 45+2
30 okt 14:30 EMM 45+1 - Wodanseck 45+1
30 okt 15:00 Groen Wit '62 45+2 - ONA '53 45+1
30 okt 15:15 Jonge Kracht 45+1 - Excelsior Z. 45+1
06 nov 13:45 ONA '53 45+1 - EMM 45+1
06 nov 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Blauw Wit 45+1
06 nov 14:00 Excelsior Z. 45+1 - Groen Wit '62 45+2
06 nov 14:00 Wodanseck 45+1 - Groen Wit '62 45+1
06 nov 14:30 Oranje Blauw 45+1 - Kesteren 45+1
06 nov 15:00 Redichem 45+1 - Lunteren 45+1
06 nov 15:15 Jonge Kracht 45+2 - VDZ 45+1
13 nov 12:30 ESA 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1
13 nov 13:00 ONA '53 45+1 - Jonge Kracht 45+1
20 nov 12:00 Kesteren 45+1 - Jonge Kracht 45+2
20 nov 14:00 VDZ 45+1 - Redichem 45+1
20 nov 14:30 EMM 45+1 - Excelsior Z. 45+1
20 nov 15:00 ESA 45+1 - Wodanseck 45+1
20 nov 15:00 Groen Wit '62 45+1 - ONA '53 45+1
20 nov 15:00 Groen Wit '62 45+2 - Jonge Kracht 45+1
20 nov 15:00 Lunteren 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1
27 nov 12:45 ONA '53 45+1 - ESA 45+1
27 nov 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - VDZ 45+1
27 nov 14:00 Excelsior Z. 45+1 - Groen Wit '62 45+1
27 nov 14:00 Wodanseck 45+1 - Blauw Wit 45+1
27 nov 15:00 Redichem 45+1 - Kesteren 45+1
27 nov 15:15 Jonge Kracht 45+1 - EMM 45+1
27 nov 15:15 Jonge Kracht 45+2 - Oranje Blauw 45+1
04 dec 13:00 Kesteren 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1
04 dec 13:45 Blauw Wit 45+1 - ONA '53 45+1
04 dec 14:30 EMM 45+1 - Groen Wit '62 45+2
04 dec 14:30 Oranje Blauw 45+1 - Redichem 45+1
04 dec 15:00 ESA 45+1 - Excelsior Z. 45+1
04 dec 15:00 Groen Wit '62 45+1 - Jonge Kracht 45+1
04 dec 15:00 Lunteren 45+1 - Wodanseck 45+1
11 dec 12:45 ONA '53 45+1 - Lunteren 45+1
11 dec 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Oranje Blauw 45+1
11 dec 14:00 Excelsior Z. 45+1 - Blauw Wit 45+1
11 dec 14:00 Wodanseck 45+1 - VDZ 45+1
11 dec 15:00 Groen Wit '62 45+2 - Groen Wit '62 45+1
11 dec 15:00 Redichem 45+1 - Jonge Kracht 45+2
11 dec 15:15 Jonge Kracht 45+1 - ESA 45+1
22 jan 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Groen Wit '62 45+1
29 jan 13:00 Kesteren 45+1 - Wodanseck 45+1
29 jan 13:45 Blauw Wit 45+1 - Jonge Kracht 45+1
29 jan 14:00 VDZ 45+1 - ONA '53 45+1
29 jan 15:00 ESA 45+1 - Groen Wit '62 45+2
29 jan 15:00 Groen Wit '62 45+1 - EMM 45+1
29 jan 15:00 Lunteren 45+1 - Excelsior Z. 45+1
29 jan 15:15 Jonge Kracht 45+2 - Eendracht Arnhem 45+1
05 feb 13:30 ONA '53 45+1 - Kesteren 45+1
05 feb 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Redichem 45+1
05 feb 14:00 Excelsior Z. 45+1 - VDZ 45+1
05 feb 14:00 Wodanseck 45+1 - Oranje Blauw 45+1
05 feb 14:30 EMM 45+1 - ESA 45+1
05 feb 15:00 Groen Wit '62 45+2 - Blauw Wit 45+1
05 feb 15:15 Jonge Kracht 45+1 - Lunteren 45+1
12 feb 13:00 Kesteren 45+1 - Excelsior Z. 45+1
12 feb 13:30 ESA 45+1 - Groen Wit '62 45+1
12 feb 13:45 Blauw Wit 45+1 - EMM 45+1
12 feb 14:00 VDZ 45+1 - Jonge Kracht 45+1
12 feb 14:30 Oranje Blauw 45+1 - ONA '53 45+1
12 feb 15:00 Lunteren 45+1 - Groen Wit '62 45+2
12 feb 15:15 Jonge Kracht 45+2 - Wodanseck 45+1
05 mrt 13:30 ONA '53 45+1 - Jonge Kracht 45+2
05 mrt 14:00 Excelsior Z. 45+1 - Oranje Blauw 45+1
05 mrt 14:00 Wodanseck 45+1 - Redichem 45+1
05 mrt 14:30 EMM 45+1 - Lunteren 45+1
05 mrt 15:00 Groen Wit '62 45+1 - Blauw Wit 45+1
05 mrt 15:00 Groen Wit '62 45+2 - VDZ 45+1
05 mrt 15:15 Jonge Kracht 45+1 - Kesteren 45+1
12 mrt 13:00 Kesteren 45+1 - Groen Wit '62 45+2
12 mrt 13:45 Blauw Wit 45+1 - ESA 45+1
12 mrt 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Wodanseck 45+1
12 mrt 14:00 VDZ 45+1 - EMM 45+1
12 mrt 14:30 Oranje Blauw 45+1 - Jonge Kracht 45+1
12 mrt 15:00 Lunteren 45+1 - Groen Wit '62 45+1
12 mrt 15:00 Redichem 45+1 - ONA '53 45+1
12 mrt 15:15 Jonge Kracht 45+2 - Excelsior Z. 45+1
19 mrt 13:30 ONA '53 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1
19 mrt 14:00 Excelsior Z. 45+1 - Redichem 45+1
19 mrt 15:00 EMM 45+1 - Kesteren 45+1
19 mrt 15:00 ESA 45+1 - Lunteren 45+1
19 mrt 15:00 Groen Wit '62 45+1 - VDZ 45+1
19 mrt 15:00 Groen Wit '62 45+2 - Oranje Blauw 45+1
19 mrt 15:15 Jonge Kracht 45+1 - Jonge Kracht 45+2
26 mrt 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 - Excelsior Z. 45+1
26 mrt 14:00 VDZ 45+1 - ESA 45+1
26 mrt 14:15 Kesteren 45+1 - Groen Wit '62 45+1
26 mrt 14:30 Oranje Blauw 45+1 - EMM 45+1
26 mrt 15:00 Lunteren 45+1 - Blauw Wit 45+1
26 mrt 15:00 Redichem 45+1 - Jonge Kracht 45+1
26 mrt 15:15 Jonge Kracht 45+2 - Groen Wit '62 45+2